درباره ما

بخش تجاری شرکت آواطب قشم فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و با ارائه خدمات در زمینه واردات، صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است. این شرکت با بهره برداری از دفاتر بین المللی خود در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی، آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی از جمله، مشاوره، اعتبارسنجی، ارسال بار و... است. آگاهی و تسلط بر آخرین مقررات بین المللی حمل و ترخیص کالا سبب شده است تا شرکت آواطب قشم از بهترین ارائه دهندگان خدمات بازرگانی به شمار آید.

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

شرکت آواطب قشم همواره تلاش نموده است که به پشتوانه تخصص گرایی در حوزه های متفاوت و توسعه همه جانبه فعالیتهای متمایز خود افقهای جدیدی از کسب و کار را در عرصه داخلی و تجارت جهانی ترسم نماید. این هدف در سایه توکل به خدا، کار تیمی و مسئولیت پذیری حرفه ای حاصل خواهد شد. این شرکت با تکیه بر اندیشه پویا و بهره گیری بیشتر از تجربه علمی و عملی تلاش دارد تا در کلیه رشته های مرتبط با بازرگانی بهترین خدمت خود را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

ارزش های محوری

ارزش های محوری

تلاش و توسعه بر پایه تبعیت از قوانین. به انجام رساندن امور بر مبنای صداقت و اعتماد متقابل. رعایت کیفیت در ارائه خدمات، انجام فرایندهای کاری و کلیه امور مرتبط. حفظ اسرار تجاری مشتریان. ایجاد محیط کاری سالم و پر نشاط برای کلیه کارکنان. رعایت کلیه اصول سازمانی و الزامات زیست محیطی. بکار گیری روشها و سیستمهای مدرن و پیشرفته در جهت سرعت بخشیدن به خدمات.

ماموریت ما

ماموریت ما

ماموریت ما تحقق بهترین شرایط، بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت ممکن در جهت خدمت رسانی به مشتریان و تلاش برای آشنا نمودن بازرگانان و صاحبان کالا با قوانین واردات، ترخیص و صادرات کالا می باشد. این شرکت تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بستر مناسبی را جهت ترخیص کلیه کالاهای صادارتی و وارداتی مهیا سازد تا بهترین شرایط را برای انجام فعالیتهای تجاری مشتریان خود فراهم سازد.

تماس با ما

می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با ما در تماس باشید.

فرم ارتباط با گروه بازرگانی بین المللی آوا طب:

Your message has been sent. Thank you!