درباره ما

شرکت آواطب قشم به عنوان یکی از پیشرفته ترین مجموعه های دارویی در منطقه، در منطقه آزاد قشم تاسیس شده است. این شرکت متشکل از متخصصان حرفه ای در زمینه مواد غذایی، دارویی و محصولات آرایشی- بهداشتی فعال است. ما سالهاست در این حوزه فعالیت داریم و به دستاوردهای خود افتخار می کنیم. مجموعه ما متشکل از افرادی متخصص، باتجربه و با تحصیلات عالی است که همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر داخلی و خارجی می باشند.

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

باور درونی ما این است که دستیابی به نتایج مطلوب برای یک زندگی سالم مقدور نیست، مگر در سایه همکاری، همدلی و مشارکت همه کارکنان. بنابراین ما انتظار داریم همه همکاران ما این مسائل را به درستی درک کنند و به طور مداوم به بهبود عملکرد و اثربخشی این سیستم متعهد باشند. این یک شعار نیست، مسئولیت ماست.

ارزش های محوری

ارزش های محوری

اخلاق مداری در تعاملات فردی و سازمانی. التزام به تعهد و مسئولیت پذیری اجتماعی و پایبندی همیشگی به حفظ و ارتقای کیفیت. اعتقاد به توسعه سرمایه های انسانی. بهره گیری از فناوری های نوین در راستای بهره وری. دانش محوری، نوآوری و رعایت اخلاق حرفه ای. ایجاد جو کاری مملو از نشاط، صمیمیت و صداقت.

ماموریت ما

ماموریت ما

ماموریت ما کمک به هم میهنان عزیزمان برای داشتن زندگی سالم تر و ارتقاء سلامت جامعه می باشد. سعی ما برآن است که با بهبود عملکرد و پیاده سازی سیاست های اجرایی کارآمد بتوانیم به نتایج کیفی مطلوب در شأن جامعه ایرانی دست پیدا کنیم و همواره راه حل های نوین سلامت را در جامعه توسعه دهیم.

چشم انداز ما

هلدینگ آوا طب مجموعه ای حرفه ای و متخصص در حوزه غذا-دارو است. ما سال هاست در این حوزه فعالیت داریم و به دستاوردهای خویش افتخار می کنیم. مجموعه ما متشکل است از افراد متخصص و با دانش و باتجربه و با تحصیلات عالی هستند و از جمع فارغالتحصیلان دانشگاه های درجه یک داخلی و خارجی می باشند.

تماس با ما

می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با ما در تماس باشید.

فرم ارتباط با گروه آوا طب:

Your message has been sent. Thank you!